Vasario 24 d. 19 val. Rusų dramos teatre (J. Basanavičiaus g. 13, Vilnius) - Terrence McNally MEISTRIŠKUMO PAMOKA. Spektaklio režisierius - Gytis Padegimas, pagrindiniame Marios Callas vaidmenyje - aktorė Nijolė Narmontatė. Bilietai platinami bilietai.lt visuose prekybos centruose MAXIMA.

callas_6_1.jpg

callas_5_2.jpg

Terrence McNally MEISTRIŠKUMO PAMOKA (Master Class).
Dviejų dalių tragikomedija su operiniu dainavimu.
Iš anglų kalbos vertė Nijolė Regina Chijenienė

Jos (Marios Callas) honorarai už vieną pasirodymą siekė 50 tūkstančių dolerių. Apie jos garderobą sklido legendos, brangenybių aprašymas užimdavo ištisus aukštuomenės kronikos puslapius. Apie ją kalbėjo kaip apie „tigrę", nepasotinamą ir ištvirkusią grobuonę. Jos romanas su graikų milijardieriumi Aristoteliu Onassis ilgus metus buvo viso pasaulio dėmesio centre. Ją dievino publika ir nekentė kolegos.
Kas iš tikrųjų slypėjo už šito peršamo didžiausios XX amžiaus operos dainininkės MARIOS CALLAS įvaizdžio? Šią mįslę bandys atskleisti spektakliui susibūrusi Vilniaus ir Kauno teatrų aktorių grupė. Jo eigoje solistės gerbėjai girdės ne tik jaunų dainininkų atliekamas arijas iš jos repertuaro, bet ir pačios primadonos balso įrašus. Mėgstantys aktyvią ir provokuojančią vaidybą, ne tik stebės aktorių improvizacijas, bet ir patys bus į jas įtraukti, žiūrovų laukia betarpiškas bendravimas su pačia nenuspėjamąja Callas. Ar jis virs lengvu flirtu ar gilesne dvasine paieška, priklausys ir nuo Jūsų!

Spektaklio režisierius - Gytis Padegimas
Dailininkė - Neringa Antanaitienė

Pagrindiniame Marios Callas vaidmenyje - aktorė Nijolė Narmontatė

Vaidina: I. Vaznelytė, R. Zaikauskaitė (pirmasis sopranas), K. Siurbytė, S.Tarakevičiūtė (antrasis sopranas), K. Alčiauskis (tenoras), R. Martinkėnas (akompanuotojas), G. Padegimas (scenos darbininkas).

Premjera - 2000 04 19

Vasario 24 d. 19 val. Rusų dramos teatre (J. Basanavičiaus g. 13, Vilnius, tel. (5) 2652167). Bilietai platinami bilietai.lt visuose prekybos centruose MAXIMA.

bilietai.lt

« Grįžti atgal