Humoro karalius satyrikas Michailas Žvaneckis yra pasakęs: „Jei tamsią praeitį sumaišysime su šviesia ateitimi, turėsime pilką dabartį." Garantuoju, kad skaitydami labai spalvingas, juokingas, žaismingas istorijas iš praeities, tikrai praskaidrinsite pilką dabartį ir pripildysite ją šviesos.

Ši knyga - ne tik apie aktorius bei režisierius, bet ir apie Jus, žiūrovai ir gerbėjai. Mielieji, mums, aktoriams, tikrasis Jūsų meilės ir ištikimybės įrodymas - pilnos salės, o didžiausia dovana - Jūsų aplodismentai. Ir spengianti tyla po rimto spektaklio - neįkainojama dovana. Ir Jūsų ašaros, ir juokas, ir nuoširdus laiku ištartas geras žodis.

Tik ne abejingumas, tik ne apatija...

Sakoma: „Kas ima, tas pripildo delnus, kas duoda, tas pripildo širdis." Perfrazuočiau šį posakį taip: „Atiduodami mums savo meilę, pripildote savo širdis, bet kartu ir mūsiškes, nes meilę galima priimti tik širdimi." Ir ši knyga - apie pripildytas širdis. Be Jūsų mes esame niekas, mūsų profesija be atsako - nieko verta. Gerai, kad esate - subtilūs, jautrūs, pakantūs...

Mylim Jus, gerbiam ir vertinam.

 

« Grįžti atgal