Spektakliai -> Žiūrovų atsiliepimai "Kapinių klubas"

Rasa Martens 
2008.12.05

Nepaprastai lengvai pasakojama apie gyvenimą. Spektaklyje daug juoko ir graudulio, ypač tada, kai supranti motyvus kodėl viena ar kita moteris taip elgėsi.

Nenaudojama daug ir įmantrių dekoracijų, tačiau dėmesys išlaikomas nuo pirmos sekundės iki pat galo..ir tada eini namo šalta Vilniaus gatve ir galvoji, kad gera kai tavo žmogus šalia.

http://www.martens.lt/2008/12/02/spektaklis-kapiniu-klubas/

_________________________________________________________________

Subjektyvi
2008.12.05

Nuostabus nerealus topinis spektaklis, kurį būtinai turi pamatyti. Ir tai ne tuščiaviduris patosas, o faktų faktas. Nerealus. Vakar pabuvusi, dar šiandien juo gyvenu. :) Tema ganėtinai niūri, bet ji pateikta su tokiu žaismingumu, kad rodos nesuprasi, kur trys našlės - trys nuostabios aktorės: Nijolė Narmontaitė, Eglė Gabrėnaitė ir Elvyra Piškinaitė, lankosi: ar kapinėse, ar pažinčių - laisvalaikio praleidimo klube. Čia persipina ir graudūs prisiminimai, ir juokingi iki ašarų pokštai. Pagal tai, kiek laiko juokiausi, šio spektaklio jumoro laipsnį galėčiau palyginti su komedija "Meilė pagal grafiką".

Buvo ir verkiančių. Verkė kaimynai iš kairės, ašaras šluostė kaimynai iš dešinės. O aš visuomet apsiverkiu, kai verkia aktorė Nijolė Narmontaitė... Kurią įsimylėjau nuo to laiko, kai pamačiau spektaklius "Meistriškumo pamoka" ir "Palaukit, kieno čia gyvenimas" (šiame buvau, bet nieko bloge neparašiau, gal kada prie progos). Vis laikausi, tvardausi, bet kai Nijolė verkia, nebeišlaikau... Jos liūdesys toks užkrečiantis, kad visą salę padengia liūdesio šydu.

Patiko visų trijų aktorių vaidyba, įkūnyti personažai, kurie joms labai tinka ir talentingai pateikiami žiūrovui. Kiekvienos našlės gyvenimas ir išgyvenimai įvairialypiai, todėl tai, kas rodoma viešai bei demonstruojama kitiems aiški poza, itin jautriai ir netikėtai išskleidžiama vėliau.

"Kapinių klubas" - tai būtent tas spektaklis, kurį norėčiau pamatyti dar kartą. O tokių deja mažai...  

http://subjektyvi.blogas.lt/kapiniu-klubas-ll-teatras-216.html

___________________________________________________________________

Lauryna 
2008.12.02

Spektaklis puikus!!!!! Puiku! Puiku! Puiku! BRAVO visiems prisidejusiems prie jo atsiradimo Jaunimo teatro scenoje!!! Tos kelios valandos prabego kaip akimirka! Priverte kartu su aktoremis isgyventi visas ju emocijas! SUper!!!! REKOMENDUOJU VIESIEMS !!!!!

_________________________________________________________________

Lina 
2009.02.06

visai neseniai grįžau iš šio spektaklio, labai patiko, tikrai rekomenduočiau nueiti pažiūrėti ir kitiems Besišypsantis« Grįžti atgal